Dej svým studiím nový rozměr a získej cenné zkušnosti v mezinárodní dobrovolnické organizaci působící na UK - Charles University International Club (IC CUNI).

IC CUNI během semestru pořádá mnoho akcí a projektů pro zahraniční studenty s cílem zpestřit jim život v Praze a umožnit jim získat přátele i mezi českými studenty (společenské večery u piva, kulturní, sportovní či dobročinné aktivity, výlety do ČR i zahraničí, party).

Co za tím ale stojí? No přece peníze.

IC CUNI nyní hledá novou posilu do týmu na pozici Treasurer neboli Pokladník. Ten se stará o finanční strategii organizace,  dohlíží na její cash flow a obecně ve financích udržuje pořádek.

Jako náš Treasurer můžeš získat zkušenosti, které se ti v životě budou hodit:

  • základní finanční gramotnost (daňové přiznání, faktury atd.)
  • zbavíš se strachu ze zodpovědnosti, protože starost o peníze, které nejsou tvoje, určitou zodpovědnost a pečlivost vyžaduje
  • zajímavou položku do CV - dnešní zaměstnavatelé chtějí někoho s individuálním myšlením a odpovědným přístupem
  • další vzdělávání - členy posíláme na vzdělávací kurzy
  • kontakty po celém světě - jsme mezinárodní organizace, každý semestr k nám přijíždí stovky studentů ze zahraničí, a sami také v rámci naší činnosti cestujeme

Samozřejmostí je zaškolení, seznámení s tím, jak u nás věci chodí, a plná podpora bývalých pokladníků v začátcích funkce. Předchozí zkušenosti s účetnictvím a financemi nejsou podmínkou, stačí chuť se učit.

Chceš více informací? Ozvi se nám na treasurer@ic-cuni.cz nebo rovnou zašli svoje CV.


IC CUNI je součástí Erasmus Student Network, největší mezinárodní studentské organizace v Evropě působící na více než 500 univerzitách. Více informací na www.esn.org.